Oferta

Krem reoxygen intense e845 biopure

Bio Pure 90 minut

Cena: 370 zł

REZERWUJ

Opis

KURACJA DOTLENIAJĄCA, USUWANIE TOKSYN

Dynamika dotlenienia komórek skóry

Tarcza przeciw zanieczyszczeniom

Skuteczna walka ze stresem oksydacyjnym

Niedotlenione komórki szybko ulegają „zmęczeniu”. Niestety, powietrze w miastach jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny.

BioPure to zabieg przeznaczony dla mieszkanek dużych miast. Jego zadaniem jest usunięcie toksyn ze skóry, tak aby mogła ona lepiej funkcjonować. Jest to linia kosmetyków oczyszczających dla skóry przetłuszczającej się i mieszanej, dojrzałej, narażonej na działanie szkodliwych czynników związanych z życiem w aglomeracji miejskiej. BioPure zapewnia skórze prawidłowe oczyszczenie, dużą dawkę energii i tlenu. Kosmetyki tej linii pobudzają syntezę cząsteczek odpowiedzialnych za dotlenienie skóry i jej odporność, stymulują krążenie tlenu w komórkach i redukują negatywny wpływ zanieczyszczenia środowiska na stan skóry. Dzięki swoim właściwościom detoksykującym linia BioPure to tarcza chroniąca przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Składniki aktywne zawarte w zabiegu wpływają na stymulację procesów komórkowych, wzmacniając naturalny system immunologiczny skóry.

Zabieg BioPure jest idealny przez cały rok. W okresie letnim, a zwłaszcza po nim, przywraca skórze równowagę i przygotowuje do dalszej regeneracji. W okresie zimowym i wiosennym chroni skórę przed szkodliwym działaniem smogu.

W naszym salonie dostępne są kosmetyki z tej linii do pielęgnacji domowej.